שאלות ותשובות

מה זה אתר סלולרי ?

אתר סלולרי מותאם לכל מכשירי הסמארטפונים , כמוהם יש כיום מיליונים בארץ . האתר מותאם כך שיהיה נוח לצפיה ולתפעול באופן נוח ויעיל . האתר נגיש ללקוחות מכל מקום ובכל שעה .

אין לי אתר באינטרנט . יכול להיות לי אתר בסלולר ?

בהחלט . מובי סמארט בונה דפי נחיתה , גלריות ואתרים מותאמים ומיוחדים לסלולאר . ללא קשר לעובדה אם ברשותכם אתר באינטרנט או לאו , קמפיין הפרסום בסלולאר נבנה במיוחד ובהתאמה לדרישות השיווקיות פרסומיות שלכם .

איך אדע איזה אתר סלולרי מתאים לי ?

לרשותך מספר אפשרויות עיצוב ותוכן שפיתחו מובי סמארט במיוחד לעסקים ולמקצועות חופשיים . כל אתר מותאם   לדרישות בית העסק ונקבע יחד עם צוות היועצים של מובי סמארט , כדי שתוכל להפיק את המירב מהפרסום הסלולארי .

האם אוכל לעדכן מבצעים או תמונות בגלריה שלי ?

בהחלט . לכל אחד מהאתרים שבונה מובי סמארט יש מערכת ניהול מלאה , בה תוכל לעדכן את האקסטים , התמונות , המבצעים ועוד , בכל זמן שתרצה .

האם יהיה לי קוד QR רק של בית העסק שלי ?

כן . מובי סמארט מייצרים עבורך קוד QR הכולל את לוגו בית העסק שלך . קוד זה יוביל את הלקוחות שלך ישירות לקמפיין הסלולארי שתחליט להעלות .

איפה הלקוחות שלי יראו את הקוד ?

בכל מקום בו תחליט לפרסם אותו . היתרון של קוד ה -QRהוא החיבור בין עולם ה אןף ליין ” (עתונות , מגזינים , מוצרי פרסום , שילוט , ניירת ועוד ) לעולם ה און ליין ” (מכשירי סמארט פון ואינטרנט ).

אתה יכול להדפיס את הקוד על כרטיס הביקור של העסק , לפרסם במודעה בעיתון , להדפיס על חולצות , לחלק פליירים , או כל דבר אחר . היתרון הגדול שבכל אחד מהם תוכל לצרף מעתה את הקוד שלך וכל פעם שלקוח יכנס אליו , הוא יראה אותך קרוב , בנייד שלו .

האם אוכל למכור מוצרים דרך הסלולר ?

כן . חברת מובי סמארט תשמח לבנות עבורך פלטפורת מכירות בסלולאר .

אם אני מוכר שרותים ולא מוצרים , מדוע אני צריך אתר סלולרי ?

אתר סלולרי מיועד הן לבעלי עסקים שמוכרים מוצרים פיזיים והן לבעלי מקצועות חופשיים (כמו עורכי דין , רואי חשבון , מרפאות וכדו ’).

הסיבה העיקרית היא שכיום לרוב משתמשי הסלולאר יש מכשירים חכמים . רובם מחוברים לניידים רוב שעות היממה . מתקשרים , מתכתבים , בודקים , גולשים וגם קונים . וגם רופאים , עורכי דין , רואי חשבון ואחרים , רוצים להעניק ללקוחות שלהם וגם ללקוחות פוטנציאלים מידע עדכני אודות השרותים שהם מעניקים , בדרך הנוחה , המתקדמת והיעילה ביותר .

כמו המשפט שכבר כולנו מכירים : אם אתה לא שם , אתה לא קיים .

איך אני מתחיל ?

פשוט מאוד . נשמח שתיצור עמנו קשר ואחד מיועצי השיווק הסלולארי שלנו יחזור אליך , כדי להתאים את הקמפיין הטוב ביותר עבורך .