בניית אתרים סלולריים

בישראל יש כיום למעלה מ- 8 מיליון מכשירי סמארטפונים (מכשירי סלולר חכמים) והנתונים ממשיכים לעלות. כל אחד מאיתנו הפך את הסמארטפון לדבר שהכי קרוב לליבו. החדשנות, נוחות הגלישה, הזמינות והניידות, גורמים לנו להחזיק את הסמארטפון כל היום. אנחנו מדברים בו, כותבים, גולשים, מחפשים ואפילו קונים.
אתר סלולרי מעניק לך את ההזדמנות לחשוף את בית העסק שלך ללקוחות, באמצעות הסמארטפון. היתרון הגדול בגלישה ברשת באמצעות הסמארטפון על פני המחשב הוא ביכולת הניידות, בזמינות ובעובדה שהלקוחות שלך יכולים לראות אותך מכל מקום, בכל שעה.
למובי סמארט מספר פלטפורמות המעניקות למגוון רחב של בתי עסק ובעלי מקצועות חופשיים, את האפשרות להחשף בפני לקוחות רבים. אם בכדי לבסס את תדמית בית העסק או החברה, להעביר מסרים חדשותיים, מידע שימושי, לספר להם על היתרונות שלך מול המתחרים וכמובן אפשרויות שיווק רבות, כגון: מבצעים, קופונים, גלריות מוצרים חדשים ועד יכולת מכירה סופית במגע של אצבעות. מובי סמארט מתמחה בתחום האינטרנט הסלולרי ומשלבת ניסיון של 20 שנה בתחום הפרסום, השיווק והפיתוח הטכנולוגי.
מנהלת שיווק של גוגל ישראל: “ב-2012 מספר הגולשים באינטרנט הסלולרי יהיה גדול יותר מהגולשים מהמחשב האישי. מאז 2007, חלה עלייה של 4,500% בחיפוש במובייל בישראל, ואנחנו לא צופים שום ירידה בתקופה הקרובה. העלייה הזו כוללת גם חיפושים שנוגעים לעסקים קטנים. לא להיות נוכח במובייל זה כמו לסגור את החנות כל יום חמישי”.
מהפכת הסמארטפונים החלה וכדאי שתהיה שם, כדי שגם הלקוחות שלך יוכלו לראות את בית העסק שלך מכל מקום, בכל שעה.